"מילים חמות – היום סיימתי מסע של שנה עם רחל ב"שקד ביער" מסע, שבלי הגזמה, שינה את חיי. גיליתי את עצמי, גיליתי את הסיפור החדש שלי. אני יוצאת לדרך חדשה עם סל מלא כול טוב, רגשות אהבות, כלים ומטעמים. תודה לך רחל מכול הלב". ת. בת 60, 2015.

עדויות על חוויות הטיפול במשבר אישי

אני מטפלת באנשים שבאים אלי עם מכאובי ליבם, התלבטויות לגבי חייהם, עם פחדים, מבוכות בשעה קשה בחייהם. מטבע הדברים שעלי לשמור על דיסקרטיות. אינני יכולה לפרסם שמות ותמונות, כי עלי להגן על פרטיותם !!! ולכן אני מציינת רק אות ראשונה משמם, גיל, ושנת הטיפול. אני מצטטת כאן את מה שהם כתבו לי.     
"יצאתי מרווחת מכול התהליך וזאת למרות המרחק הרב שבין ביתי לביתך. אני בטוחה, שתוכלי ברגישות שלך ובחמימות הרבה לעזור לנשים רבות העוברות משברים ועומדות בצומת דרכים לבחור את הכיוון שיצמיח אותן הלאה לחיים טובים יותר". פ. בת 34, 2008
"אני מפתח את יכולת ההקשבה שלי, אני מרגיש ת זה גם בעבודה, אני עם יותר סבלנות והקשבה. למדתי ליהנות מן היש. זו הפעם הראשונה בחיי שאני מתמסר לטיפול במקום להתפלש בכעס, אני מקבל דברים כמות שהם". ש. בן 53, 2015. 
"לרחל שקד היקרה! רציתי להודות לך על הטיפול במכתב קטן זה. הגעתי אליך מבולבלת נרגשת ועם חוסר סדר בדברים שהיו פתוחים אצלי. במספר קטן של מפגשים עזרת לי להתמקד, לעשות סדר בדברים שהיו פתוחים ולטפל בהם. היום עם הטיפים שנתת לי אני ממשיכה לתפקד ביעילות, באסרטיביות ואני יודעת בוודאות מה אני צריכה. תודה ויישר כוח" א. בת 57, 2011

עדויות על ייעוץ להורים וטיפול במשבר בזוגיות

"באתי אליך כי שמעתי עליך וסמכתי על שיקול דעתם של המפנים וממש לא התאכזבתי. מצאתי אצלך מקום לפרוק, לקבל המון טיפים והצבת בפניי את האמת גם כשהיא לא מצאה חן בעיני. אהבתי את התהליך, את השינוי שחל בי. כול הדרך חיזקה אותי והגעתי איתה לתוצאות. את מהווה לנו כתובת – כול המשפחה רואה בך כתובת לטיפול בקשיים. אני תמיד ממליצה ומשבחת את הטיפול שקיבלתי ממך". ס. בת 50, 2013.
"יש לי גבר אחר בבית, מגיב אחרת, חי בקצב אחר, שמסוגל לצפות באחרים, מחבק, קשוב. לא חלמתי שבעלי יגיע לתפקוד כזה. אני כאילו מדברת עם גבר אחר – מאוד קשוב. קצב השיחה אחר, משיחה משימתית עברנו לשיחות מעמיקות. הוא אינו שקוע יותר בדכדוך ובליקוק פצעיו. היום הוא רואה את עצמו ואת הסביבה מנקודת מבט חדשה – ממש לידה מחדש! ". ה. בת 50, 2015.
"בחרנו בך מתוך היכרות מוקדמת בהקשר אחר, וכשהבנו שאנו זקוקים לעזרה בהבנת תהליכים עם בננו הבכור אחרי לידת אחיו – היה טבעי לפנות אליך. הטיפול ענה על כול מה שציפינו ורצינו, קיבלנו שעה של חופש לדבר, לחלוק, לשמוע ולהשמיע. זמן איכות לנו כזוג ובמיוחד לנו כהורים. החדר בביתך, המוקדש לטיפולים הוא 'אי של שקט' ונותן מקום ומרחב לסיטואציה הטיפולית. עד היום משפטים וסוגיות מהדהדות לנו והן זיכרון חשוב שמלווה אותנו כהורים. הדיאלוג היה פתוח, מחכים ומאוד מחובר לקרקע. קיבלנו כלים שעוזרים לנו עד היום וכבר עברו 6 שנים!!! ר. בת 35, 2013.

מרתון ביער – שיטת טיפול ייחודית שפיתחתי. עדויות מאנשים על חוויותיהם העוצמתיות ביער:

"קל לי יותר ונקי יותר מבפנים. יש לי כוח לעשות את השינוי. זו חוויה מתקנת יוצאת מן הכלל. חווית יער מדהימה, אני שמחה שלקחתי זאת לעצמי ועשיתי. מה שהיה מדהים היא הכניסה לרוגע מבלי להתייחס לשום דבר אחר פרט לסביבה ולי. לא נלחצתי מזמן, בלי לחץ, היה לי שקט, הייתה נירוונה ממש. אני יוצאת עם הרבה מתנות, יותר ממה שציפיתי, חששתי שהרבה דברים יעצרו אותי. החוץ נתן חופש, שחרור וחוסר הגבלה. השלווה נסכה בי המון כוחות". נ. בת 74, אם ל-3 סבתא ל-7 חיה עם בעלה בדיור מוגן 2009.
"לרחל היקרה! תודה על החוויה העוצמתית שעברתי אתך. תודה על ההקשבה, ההבנה, ההתבוננות והעצות שללא ספק יהיו חלק מדרכי בהמשך. אני נוצרת בליבי מספר תובנות, תחושות, ריחות ומראות ומאחלת לעצמי להעלות אותן מהתת-מודע ברגע הנכון בו אזדקק להן. את אישה מקסימה, חכמה ורגישה ותרשי לי לאחל לך שגם לך יהיה כול הטוב שבעולם, כי אני בטוחה שאת עושה טוב לכול כך הרבה אנשים, כמו שעשית לי ולכן מגיע לך בריבוע" ג. בת 36, 2007
"חווית יום הולדת ביער - כמה קשה להעביר במילים אל הדף תחושות עונג בעוצמה שכזו". כמהה נפלא להרגיש משוחררת ממטענים כבדים שישבו לי על הלב והנשמה ואיזו תחושה חגיגית אני חשה. תחושה של ניקיון וטוהר... אני בוחרת לאהוב את עצמי ולסלוח לעצמי. תודה על המסע המרתק והמיוחד הזה. את יום הולדתי ה-38, אזכור כנקודת מפנה בדרך חיי. בהוקרה רבה". ס. בת 38, 2006
אישה שקיבלה מבעלה הדואג את המרתון כמתנה ליום הולדתה.
"הייתה לי הזכות לבלות ולעבוד איתך מספר שעות באמצע החיים. בסיועך גיליתי דברים חדשים, עוצמות חדשות תובנות חדשות. התרגשתי, חלמתי, נפרדתי מעכבות ועברתי כברת דרך מרשימה בדרך אל האושר והשמחה. והיער פשוט נפלא אין מילים!!! כמה כוח אפשר לקבל ממנו" ר.  בן 43, 2008.     איש שקיבל מאשתו האוהבת מרתון ביער כמתנת יום הולדת. 
 

לקבלת טיפים וסרטונים בחינם, רשמו את המייל שלכם:


ליצירת קשר וקביעת תור ליעוץ, התקשרו:

רחל שקד
050-975-1612
08-928-6819
רחל שקד – שקד ביער | 050-975-1612 | 08-928-6819 | shakedbayaar@gmail.com | www.facebook.com/sbyaar